Simülasyon Odaklı Tasarım
Altair'in Simülasyon Odaklı Tasarım Yazılımları ile "Evden Çalışma"

Altair , covid-19 virüs salgını nedeniyle evden çalışmak zorunda kalan tüm mühendis ve tasarımcılara, simülasyon odaklı tasarım yazılımlarını ÜCRETSİZ olarak kullanma imkanı sağlamaktadır.
Yazılımları indirmek ve kullanmak için yapmanız gereken işlemler:

     - KAYIT yaptırarak internet tabanlı lisansınızı otomatik olarak oluşturun. ( Sadece kurumsal e-posta adresleri kabul edilmektedir )
     - Kullanmak istediğiniz yazılımı indirerek kullanmaya hemen başlayın
     - Ücretsiz internet tabanlı eğitim modüllerine ve kitaplarına erişin

ÜCRETSİZ İNDİRİN


ÜCRETSİZ Altair CAE Yazılımları

Altair Inspire, endüstrinin en güçlü ve kullanımı kolay Üretken Tasarım / Topoloji Optimizasyonu ve tasarım mühendisleri için simülasyon çözümüdür. Ön tasarım aşamasında yazılımı kullanarak maliyetlerinizi azaltabilir ve ürün geliştirme sürenizi kısaltabilirsiniz.

Altair SimLab, karmaşık montajların performansını doğru bir şekilde analiz etmek için süreç odaklı multidisipliner bir simülasyon yazılımıdır. Yapısal (lineer, nonlineer, dinamik), termal ve akışkan dinamiği dahil olmak üzere multi-fizik problemler, otomatik modelleme araçları kullanılarak kolayca kurulabilir. Bu yaklaşım sonlu eleman modelleri oluşturmak ve sonuçları yorumlamak için harcanan zamanı önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur.

Altair SimSolid , tasarımcılar ve tasarım mühendisleri için özel olarak geliştirilmiş yapısal analiz yazılımıdır. Geleneksel sonlu elemanlar analizlerinde en çok zaman alan ve uzmanlık gerektiren geometri sadeleştirme ve mesh atma işlemini ortadan kaldırarak CAD montajlarının tüm detaylarıyla dakikalar içerisinde analizine imkan sağlamaktadır. Birden fazla tasarım senaryosu, gerçek yaşam koşullarında hızlı bir şekilde simüle edilebilir.

Altair'in üretim yöntemlerine yönelik yazılımları, döküm, metal ve polimer ekstrüzyonu, sac metal şekillendirme, eklemeli imalat (3D Print) ve daha fazlası için tüm üretim sürecini optimize etmek için simülasyon araçlarını kapsar.

Altair'in model tabanlı geliştirme yazılımları, erken dönem konsept tasarımından ayrıntılı tasarıma, ardından donanım testine (HIL) kadar, karmaşık ürünleri geliştirme döngüsü boyunca sistemlerin simülasyonuna imkan sağlayan yazılımlar sunmaktadır.
-Matris tabanlı yüksek seviye nümerik hesaplama dili ve geliştirme ortamı Altair Compose
-Multidisipliner sinyal & fiziksel tabanlı sistem modelleme yazılımı Altair Activate
-Gömülü sistemler geliştirmek için, blok şema modellerinden otomatik olarak kod üretme yazılımı Altair Embed.

Altair Inspire Studio , yaratıcı tasarımcılar, mimarlar ve dijital sanatçılar için 3D endüstriyel tasarım ve entegre render yazılımıdır.

ÜCRETSİZ İNDİRİN

Ücretsiz Altair Simülasyon Yazılımları