Altair solidThinking

Altair Inspire Optimizasyon

Simülasyon Odaklı Tasarım Yazılım Platformu

Altair solidThinking yazılımları, konsept geliştirmeden tüm ürün geliştirme süreci boyunca simülasyon odaklı tasarım sağlayan sezgisel ve güçlü bir yazılım teknolojisi platformudur.

Tasarım sürecinde kullanıldığında, yazılımlar hem performansa hem de üretilebilirliğe odaklanan tasarımların oluşturulmasını sağlar ve kullanıcılarına tek bir sezgisel geliştirme ortamında yüksek performanslı ürünleri keşfetmeleri, geliştirmeleri ve üretmeleri için güç verir.

Yazılımlar, solidThinking UNIT ( sTU) lisans sistemiyle kullanılmaktadır. Lisans Altair sunucularından çekildiğinden yazılımları istediğiniz bilgisayarda kullanabilirsiniz. Tek bir yazılım için aldığınız UNIT ile tüm yazılımları kullanabilirsiniz. Yazılımları bir web tarayıcısı kullanarak Altair 365 bulut sistemi üzerinde oluşturup, paralel işlemci ile çözüm gerçekleştirebilirsiniz.

Altair Inspire

Altair Inspire

Altair Inspire, tasarım mühendisleri için endüstrinin en güçlü ve kullanımı kolay topoloji optimizasyonu ve hızlı simülasyon çözümüdür. Ürününüzün verimliliğini, gücünü ve üretilebilirliğini artırmak için simülasyon odaklı tasarım sağlayarak konsept geliştirme sürecini geliştirir. Bu, düşük maliyet, kısa geliştirme süresi, az malzeme tüketimi ve ürün ağırlığının azaltılmasını sağlar.

altair simlab

Altair SimLab sT

Altair SimLab sT, karmaşık montajların performansını doğru bir şekilde analiz etmek için proses odaklı multidisipliner sonlu elemanlar modelleme ve simülasyon yazılımıdır.

altair inspire cast

Altair Inspire Cast

Altair Inspire Cast (eski adıyla Click2Cast), kullanması ve öğrenmesi kolay arayüzü sayesinde metal döküm simülasyonunu 5 kolay adımda doğru ve hızlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan, uygun maliyetli bir yazılımdır.

altair inspire print3D

Altair Inspire Print3D

Altair Inspire Print3D ,eklemeli imalat için tasarım ve simülasyon yazılımıdır. Yazılım tasarımcılara, mühendislere ve üretim uzmanlarına, eklemeli imalat için verimli tasarımlar oluşturma, değerlendirme ve optimize etme olanağı sağlamaktadır.

altair inspire extrude metal

Altair Inspire Extrude Metal

Altair Inspire Extrude Metal (eski adıyla HyperXtrude ), alüminyum ekstrüzyon prosesine yönelik ısı ve akış simülasyonunun gerçekleştirildiği sonlu eleman tabanlı simülasyon yazılımıdır.

altair inspire form

Altair Inspire Form

Altair Inspire Form (eski adıyla HyperForm), tasarımları optimize etmek, üretimi doğru şekilde simüle etmek ve malzeme maliyetlerini azaltmak için ürün tasarımcıları ve proses mühendisleri tarafından verimli bir şekilde kullanılabilen eksiksiz sac metal şekillendirme yazılımıdır.

altair inspire extrude polymer

Altair Inspire Extrude Polymer

Altair Inspire Polymer Extrude (eski adıyla HyperXtrude Polymer), polimer ekstrüzyon şirketlerinin, dar toleranslı, kaliteli yüzey kaplamaları ve yüksek mukavemetli özellikleri ile kompleks profiller üretmek için gittikçe artan taleplerini düşük maliyetle karşılamalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir simülasyon yazılımıdır.

altair compose

Altair Compose

Altair Compose, matris tabanlı yüksek seviye nümerik hesaplama dili ve geliştirme ortamıdır. Matlab ile uyumlu dile sahip olan yazılım, matris İşlemleri, diferansiyel denklemler, sinyal analizi veya kontrol sistemleri gibi farklı alanlardaki problemlerin çözümü için kapsamlı araç kutularına sahiptir

altair activate

Altair Activate

Altair Activate, multi disipliner dinamik sistem modellerinin hızlı şekilde bir boyutlu (sinyal ve fiziksel tabanlı) modellerinin oluşturulması ve simülasyonuna imkan sağlayan, gerektiğinde 3D modellerle birlikte kullanılabilen bir yazılımıdır.

altair embed

Altair Embed

Altair Embed, gömülü sistemler geliştirmek için otomatik olarak blok şema modellerinden kod üreterek popüler denetleyici donanımına aktaran gelişmiş özelliklere sahip bir yazılımdır.

altair inspire studio modelleme ve render yazılımı

Altair Inspire Studio

Altair Inspire Studio, yaratıcı tasarımcılar, mimarlar ve dijital sanatçılar için endüstriyel 3D modelleme ve entegre render çözümü olan hibrid modelleme ve render yazılımıdır. Inspire Studio hem Mac OS X hem de Windows üzerinde çalışmaktadır.

Altair Inspire Render yazılımı

Altair Inspire Render

Altair Inspire Render , yenilikçi tasarımcılar, mimarlar ve dijital sanatçılar için çarpıcı ürün sunumlarını hiç olmadığı kadar hızlı üretebilecekleri yeni 3D render ve animasyon yazılımıdır.

altair 365

Altair 365

Altair 365, Altair solidThinking UNIT (sTU) lisans sistemi kullanıcılarının, bir web tarayıcısı kullanarak yazılımları bulutta çalıştırmalarını, analiz için modeli oluşturmalarını ve çözümü gerçekleştirmelerini sağlayan bir çözümdür.