Altair Evolve

Altair Evolve, endüstriyel tasarımcıların çeşitli tasarımları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde oluşturması ve görselleştirmesini sağlayan yüksek kaliteli bir 3D hibrid modelleme ve render yazılımıdır. Evolve hem Mac OS X hem de Windows üzerinde çalışmaktadır.

Rakipsiz Esneklik

Evolve, kullanıcılarına modelleme tekniklerini ek eklentiler olmadan anında birleştirip eşleştirmelerini sağlar. Bu araçlar, kullanıcılara poligon modelleme ile karmaşık serbest form şekilleri birlikte oluşturma esnekliği sağlar. Katı modelleme ile teknik hassasiyeti korur ve geleneksel araçları (blends, sweeps vb.) mükemmel bir uyum içinde tek bir araçta kullanır.

Dakikalar İçerisinde Farklı Konseptler

Evolve'un benzersiz esnekliği ve tasarım ağacı ( construction history ) sayesinde, Evolve kullanıcıları yeniden çizmeden hızlı şekilde tasarımda değişiklikler yapabilirler. Evolve, tasarımcıların tasarımı yönlendirmesini sağlayarak yaratıcılığı artırır.

Harika sunumlar

Evolve, endüstri lideri entegre render aracına sahiptir. Modelinizi dışa aktarmadan doğrudan modelleme penceresinin içinde çarpıcı fotorealistik görüntüler oluşturmak için Evolve'nin yerleşik render özelliğini kullanır.

Altair Evolve Endustiryel Tasarım Örnekleri

Sınıfının en iyi tasarım ağacı (construction history)

Sınırsız tasarım geçmişi, değişiklikler yapıldığında gerçek zamanlı güncellemeler sağlar.

Poligon Modelleme

Evolve gelişmiş bir poligon modelleme özellikleri içermektedir. Poligonlar yaratabilir, yüzey veya kenarları bölebilir, hassaslaştırmak, küçültmek gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Fotorealistik Render

Endüstri lideri render tekniklerini içeren entegre render aracının avantajlarından yararlanın.

Gelişmiş NURBS Modelleme

Evolve, geometri türü olarak NURBS (Non Uniform Rational B-Splines) kullanır. Bu eğri ve yüzey tanımlama yöntemi en yüksek esnekliği ve hassasiyeti sunmaktadır.

Tersine Mühendislik

Nokta bulutu, nokta bulutundan yüzey ve eğri oluşturma gibi tersine mühendislik araçları bulunmaktaıdr.

Animasyon

Fotorealistik animasyonlar oluşturarak tasarım sunumlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Karmaşık fikirleri anlatmak için video veya Quicktime VR filmleri oluşturabilir, simülasyon sonuçlarını H3D formatında içeri alarak çarpıcı videolar elde edebilirsiniz.