Altair PBSWorks

Altair PBS Professional , Altair’in yüksek performanslı hesaplama (HPC) ortamları için sektör lideri iş yükü yöneticisi ve iş zamanlayıcısıdır. Altair PBS Professional, verimliliği artırmak, kullanımı ve verimliliği optimize etmek ve HPC sunucuları, bulut ve süper bilgisayarlar için yönetimi basitleştirmek için tasarlanmış hızlı ve güçlü bir iş yükü yöneticisidir.

- 20 yılı aşkın bir süresir binlerce farklı küresel firmada yetenekleri kanıtlanmıştır.
- HPC çalışanları tarafından HPC çalışanları için tasarlanmıştır.
- Milyon çekirdekli ölçeklenebilirlik: 50.000'den fazla düğüme (node) hızlı iş gönderimi ve minimum gecikme süresi ile test edilen Altair PBS Professional, milyonlarca çekirdeği desteklemek için ölçeklendirilmiştir.
- EAL3 + sertifikası ve SELinux desteği ile eşsiz güvenlik.

ALTAIR ACCESS
Altair Access, uzak sunuculara, bulut ve diğer kaynaklara işleri göndermek ve izlemek için basit, güçlü ve tutarlı bir kullanıcı arabirimi sağlar.

Mühendisler ve araştırmacılar temel faaliyetlere odaklanabilir ve uygulamaların nasıl çalıştırılacağını veya verilerin nasıl taşınacağını öğrenmeye zaman harcamazlar. Altair Access'in uzaktan görselleştirme ve işbirliği özellikleri, kullanıcıya doğrudan güçlü ve üst seviye bir 3D görselleştirme veri merkezi donanımına erişim sağlar.

Altair RADIOSS, OptiStruct, AcuSolve veya lisansınızın bulunduğu diğer firmalara ait çözücülere ait çözdürülmeye hazır dosyaları, internet tarayıcınızı kullanarak sunucuya yükleyebilir, CPU sayısı ve RAM miktarını seçerek çözümünüzü kolayca başlatabilirsiniz. Kullanıcılar çözümlerini istedikleri ve gün ve saatte başlatacak şekilde zamanlayabilirler. Çözümünüz tamamlandığında SMS veya e-posta yoluyla bilgilendirme alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ...

Altair Access iş yükü yöneticisi

ALTAIR SAO
Lisans yöneticileri ve mühendislik direktörleri, şirketlerinde kullanılan yazılımların ayrıntılı kullanım verilerinin toplanması , analiz edilmesi ve görselleştirilmesine ihtiyaç duyarlar. Altair SAO, yazılımların kullanım oranlarını tesisler, bölümler, departmanlar ve kullanıcılar arasında görselleştirmenizi ve analiz etmenizi sağlar. Daha iyi planlama ve tahminler için az kullanılan yazılımları tespit etmek kolaydır.

SAO yalnızca HPC sistemlerinde değil, aynı zamanda iş analitiği ve yazılım lisanslama sistemlerinde uzmanlığa sahip olduğundan her kuruluşun benzersiz gereksinimlerine göre uyarlanmış güçlü çözümler sunar.

SAO web portalı, kapsamlı detaylandırma yeteneklerine sahip 70'ten fazla uyarı, kullanım ve analiz raporu sunmaktadır. Bir özet raporun yanı sıra yıllık, aylık, haftalık, günlük, saatlik ve 5 dakikalık raporlamada oluşturabilirsiniz.

Altair SAO'nun desteklediği lisans yönetici yazılımları ; Altair LMX, FlexNet Publisher, BetaCAE, DSLS, Animator V4/GNSLS, ClearCase, IBM LUM, LSTC (LS-DYNA), RLM, Sentinel RMS, Hasp, Altium, Gemalto, Automation Studio, CodeMeter, Mathematica, SlimD, ArborText, Zoo, BetaCAD, LICMAN, Intergraph SmartPlant, OrcaFlex, OLicense.

Altair SAO Predict
SAO Predict eklenti modülü, sanal lisans yöneticisi kullanarak yapılandırma alternatiflerini keşfetmeye tamamen yeni bir yaklaşım olan “what-if” simülatörüdür. Tahmin, kontrol edilebilir parametrelerin yazılım lisanslama sistemi performansı üzerindeki etkisini incelemenizi sağlar. Mevcut yapılandırmanızı ayarlamak ve gelecekteki kapasite planlamasını yönlendirmek için tasarlanmıştır. Ayrıntılı bilgi ...

Altair SAO yazılım kullanımlarının ölçümü ve optimizasyonu