Altair Inspire Studio

Altair Inspire Studio, tasarımları her zamankinden daha hızlı oluşturmak, değerlendirmek ve görselleştirmek için yaratıcı tasarımcılar, mimarlar ve dijital sanatçılar için yeni bir çözümdür. Rakipsiz esneklik ve hassasiyetle, benzersiz tasarım ağacı özelliği, çoklu modelleme tekniklerinin yanı sıra, yaratıcı süreç boyunca kullanıcıları güçlendirir.

Altair Evolve'nin işlevlerini temel alan Inspire Studio, şık ve verimli bir kullanıcı deneyimi sunar. Artık her bir araç seti ve iş akışı, ilk çizimlerden poligonal, serbest form ve PolyNURBS parametrik modelleme ile stil araştırmaya kadar verimli bir tasarım deneyimi için optimize edilmiştir.

Altair Inspire Studio 3D tasarım ve Render Yazılımı
Endüstri lideri render tekniklerini içeren entegre render aracıyla yüksek kaliteli, gerçek zamanlı olarak çarpıcı ürün sunumları ve animasyonları yapabilirsiniz.

Hem Mac OS X hem de Windows'ta bağımsız bir yazılım olarak veya Altair’in esnek UNIT tabanlı lisanslama modeli altında çalışan Inspire Studio, tasarımcıların yaratıcılığını geleneksel CAID araçlarının kısıtlarından kurtarırken, ürün geliştirme için sağlam dijital modellerin dışa aktarılmasını sağlar.

Rakipsiz Esneklik

Inspire Studio, kullanıcılarına modelleme tekniklerini eklentiler olmadan anında birleştirip eşleştirmelerini sağlar. Bu araçlar, kullanıcılara poligon modelleme ile karmaşık serbest form şekilleri birlikte oluşturma esnekliği sağlar. Katı modelleme ile teknik hassasiyeti korur ve geleneksel araçları (blends, sweeps vb.) mükemmel bir uyum içinde tek bir araçta kullanır.

Dakikalar İçerisinde Farklı Konseptler

Inspire Studio'nun sezgisel arayüzü ve güçlü tasarım ağacı ( construction history ) sayesinde, yeniden çizmeden hızlı şekilde tasarımda değişiklikler yapılabilmektedir. Inspire Studio, tasarımcıların tasarımlarını yönlendirmelerine izin vererek yaratıcılığı geliştirir.

Harika sunumlar

Sezgisel bir kurulum, geniş ortam seçimi ve malzemeler sunan Inspire Studio'nun render motoru, fiziksel olarak doğru ışıklandırma ile gerçek zamanlı olarak çarpıcı görüntüler ve karmaşık animasyonlar oluşturur.

Altair Inspire Studio Render Örnekleri

Tasarım ağacı (construction history)

Sınırsız tasarım geçmişi, nesneleri gerçek zamanlı olarak geçmiş aşamaları yeniden kullanarak veya değiştirerek tasarımınızda değişiklikler yapmanıza imkan sağlar.

Eskiz

Parçalar arasında kolayca geometrik ilişkiler uygulayarak kısıtlamaya dayalı teknik çizimler oluşturun ve düzenleyin.

Render ve Animasyonlar

Farklı etkileşimli modlarda ( fotorealistik, unbisaed ve Presto ) fiziksel tabanlı global aydınlatma motoruyla yüksek kalitede render görüntüler ve animasyonlar oluşturun.

Gelişmiş NURBS Modelleme

Evolve, geometri türü olarak NURBS (Non Uniform Rational B-Splines) kullanır. Bu eğri ve yüzey tanımlama yöntemi en yüksek esnekliği ve hassasiyeti sunmaktadır.

PolyNURBS

Poligonal modellemenin kolaylığını ve basitliğini NURBS'in hassaslığı ve esnekliği ile birleştirerek hızlı, pürüzsüz ve kesintisiz bir serbest yüzey ve katı geometri oluşturun.

Araç Kuşakları

Tüm modelleme ve render araçlarına tek tıklamayla erişim, kullanıcılara hız ve kolaylık sağlamaktadır. Bu aracı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Altair Inspire Studio  Yazılımı

Altair Inspire Studio Broşür >>