ALTAIR AKADEMİK

Akademisyenler ve Öğrenciler İçin

Akademisyenler için ; eğitim ve araştırmalarınızda kullanabileceğiniz, Altair Simülasyon ve Veri Analitiği çözümlerine , seçtiğiniz pakete göre ücretsiz veya çok düşük maliyetle sahip olabilirsiniz.

Öğrenciler için ücretsiz yazılımlar, eğitim videoları ve dökümanlar son derece önemlidir. Ücretsiz Altair Öğrenci Versiyonu ( OptiStruct, Radioss, HyperMesh, Inspire vb.) yazılımlarıyla ödev ve projelerinizi gerçekleştirerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yapısal, akış, termal, optimizasyon, elektromanyetik, kompozit, mekanizma, dinamik, endüstriyel tasarım, üretim yöntemleri ve daha fazlası.

Akademik Personel

Araştırma ve eğitim için yazılımların full versiyonu

Eğitim ve araştırmalarınızda kullanabileceğiniz, herhangi bir özellik kısıtlaması bulunmayan yazılımları (ticari versiyonla aynı), çok düşük maliyetle kullanabilirsiniz.

Ücretsiz ders notları

- Sınıfta ders verirken kullanabileceğiniz farklı disiplinler için sunumlar
- Öğrencilerin kendilerinin çalışması için dokümanlar
- Örnekler ve uygulama modelleri

Analizlerin temellerini, örnekler üzerinden anlatan, sizin ve öğrencilerinizin istediği zaman giriş yapabileceği 300 saati aşkın internet tabanlı eğitimler.

Öğrenciler

Ücretsiz ALTAIR Öğrenci Versiyonu Paketi

Proje ve ödevlerinizde kullanmak, simülasyon dünyasına adım atmak için 30'nin üzerinde yazılım. Ücretsiz Altair Öğrenci versiyonu gelecekteki kariyerinizde kullanacağınız araçları size sunmaktadır.

Ücretsiz internet tabanlı off-line eğitimler

Analizlerin temellerini, örnekler üzerinden anlatan, istediğiniz zaman giriş yapabileceğiniz 300 saati aşkın internet tabanlı off-line eğitimler.

Altair Community

Yazılımlarla ve projelerinizle ilgili sorularınıza yanıt bulabileceğiniz, 100.000 den fazla üyesi olan ve Altair uzmanlarınca yönetilen ALTAIR Community