ALTAIR AKADEMİK

Akademisyenler ve Öğrenciler İçin

Eğitim ve araştırmalarınızda kullanabileceğiniz, herhangi bir özellik kısıtlaması bulunmayan Altair yazılımlarına (HyperWorks & Inspire) , çok düşük maliyetle sahip olabilirsiniz.

Öğrenciler için ücretsiz yazılımlar, eğitim videoları ve dökümanlar son derece önemlidir. Ücretsiz Altair Öğrenci Versiyonu ( OptiStruct, Radioss, HyperMesh, Inspire vb.) yazılımlarıyla ödev ve projelerinizi gerçekleştirerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yapısal, akış, termal, optimizasyon, elektromanyetik, kompozit, mekanizma, dinamik, endüstriyel tasarım, üretim yöntemleri ve daha fazlası.

Akademik Personel

Araştırma ve eğitim için yazılımların full versiyonu

Eğitim ve araştırmalarınızda kullanabileceğiniz, herhangi bir özellik kısıtlaması bulunmayan yazılımları (ticari versiyonla aynı), çok düşük maliyetle kullanabilirsiniz.

Ücretsiz ders notları

- Sınıfta ders verirken kullanmanız için 10 farklı başlıkta sunumlar
- Öğrencilerin kendilerinin çalışması için dökümanlar
- Örnekler ve uygulama modelleri

Analizlerin temellerini, örnekler üzerinden anlatan, sizin ve öğrencilerinizin istediği zaman giriş yapabileceği 200 saati aşkın internet tabanlı eğitimler.

Ücretsiz e-kitaplar

Analizlerin temellerini teoriye boğmadan, örneklerle anlatan , 5400 sayfadan fazla içeriğe sahip 25 adet ücretsiz e-kitap

Öğrenciler

Ücretsiz ALTAIR Öğrenci Versiyonu

Proje ve ödevlerinizde kullanmak, simülasyon dünyasına adım atmak için 30'nin üzerinde yazılım. Ücretsiz Altair Öğrenci versiyonu gelecekteki kariyerinizde kullanacağınız araçları size sunmaktadır.

Ücretsiz internet tabanlı off-line eğitimler

Analizlerin temellerini, örnekler üzerinden anlatan, istediğiniz zaman giriş yapabileceğiniz 200 saati aşkın internet tabanlı off-line eğitimler.

Ücretsiz e-kitaplar

Analizlerin temellerini teoriye boğmadan, örneklerle anlatan , 5400 sayfadan fazla içeriğe sahip 25 adet ücretsiz e-kitap

Altair Community

Yazılımlarla ve projelerinizle ilgili sorularınıza yanıt bulabileceğiniz, 70.000 den fazla üyesi olan ve Altair uzmanlarınca yönetilen ALTAIR Community