Altair® RapidMiner®
Veri Analitiği ve Yapay Zeka (AI) Platformu

Veri, kuruluşunuzun sahip olduğu diğer varlıklara benzemez. Asla eskimez, tükenmez ve tekrar tekrar kullanılabilir. Ancak verinin değeri ona sahip olmakta değil, onu nasıl kullandığınızda yatar. Kuruluşunuz veri yolculuğunun neresinde olursa olsun Altair® RapidMiner® platformu, yerleşik veri analitiği ekipleri için modernizasyona giden bir yol ve yeni başlayan ekipler için otomasyona giden bir yol sunuyor. Bunu, çalışanlarınızı, süreçlerinizi, bilgi işlem ortamınızı veya mevcut veri ortamınızı kökten değiştirmenize gerektirmeden yapıyor, veri hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Kuruluşunuz ister uçtan uca bir veri bilimi platformuna ister noktasal çözümlere ihtiyaç duysun, Altair RapidMiner çeşitli ekiplerinize doğru zamanda doğru aracı sunmanızı sağlar.

Birleşik, Uçtan Uca Veri Bilimi Platformu

Süreçlerinizi, müşterilerinizi ve ürünlerinizi daha iyi anlamak için ekibinizin işbirliği içinde veri odaklı içgörüler oluşturması ve bunları kurum genelinde paylaşması gerekir. Altair'in kurumsal kullanıma hazır veri bilimi platformu, veri bilimcileri ve mühendislerden iş analistleri ve yöneticilere kadar birçok farklı beceri setinin bunu tek bir birleşik ortamda yapabilmesi için tasarlanmıştır.

Kodsuz ve kod dostu deneyimlerle veri ve makine öğrenimi işlem hatları oluşturun. Etkileşimli karar ağaçları, model simülatörleri ve diğer açıklanabilir özelliklerle güveni artırın. Masaüstü bilgisayarlardan şirket içi sunuculara ve güvenli, bulut uygulamalarına kadar gerektiğinde ölçeklendirin. Modelleri kolayca dağıtın ve içgörüleri en fazla etkiye sahip olacakları yerlerde paylaşın.

Ekibiniz için Hedeflenmiş, Güçlü Veri ve Analitik Yetenekleri

Verilerinizi Çıkarın ve Dönüştürün

Karmaşık sorunları çözmek için PDF'ler, elektronik tablolar ve metin dosyaları gibi zor, yarı yapılandırılmış veriler de dahil olmak üzere birçok kaynaktan gelen verilere erişmeniz gerekir. Bu ham veriler nadiren temiz veya tamamen doğrudur, bu nedenle ekibinizin bunları makine öğrenimi uygulamalarında kullanmak üzere dönüştürmesi gerekir.

Veriler ister yapılandırılmış ister yapılandırılmamış olsun, ister şirket içinde ister bulutta olsun, Altair'in çözümleri hazırlık görevlerini otomatikleştirebilir ve verilerinizi saatler veya günler yerine saniyeler içinde temiz, doğru veri kümelerine dönüştürebilir; böylece sıradan, tekrarlayan ve hataya açık görevlere değil, katma değerli faaliyetlere zaman ayırabilirsiniz. Detaylı bilgi

Veri ve Makine Öğrenimi İş Akışları Oluşturun

Verilerinizde tahmine dayalı sinyaller bulmak, deneme ve yineleme gerektirir. İş durumunuz ve verileriniz için en iyi modeli hızlı bir şekilde belirlemeniz, ardından modeli kolayca iyileştirmeniz ve paydaşlara açıklamanız gerekir.

Altair RapidMiner ile ister veri biliminde yeni olun ister deneyimli bir profesyonel, otomatik, görsel ve kod tabanlı yaklaşımlarla model oluşturmayı kolaylaştırabilirsiniz. Altair'in makine öğrenimi çözümleri, en yeni teknikleri kullanarak tahmine dayalı ve kuralcı modelleri kolayca eğitmenize, değerlendirmenize, açıklamanıza ve dağıtmanıza olanak tanır. Detaylı bilgi

Gerçek Zamanlı Verilerinizi İşleyin ve Görüntüleyin

Zaman açısından kritik işletmelerde karar alma sürecindeki gecikmeler maliyetlidir. Gün sonu raporlarını beklemek, karlı fırsatları kaçırmanız veya sorunsuz operasyonlara, mevzuata uygunluğa veya karlılığa yönelik tehditlere çok geç olana kadar yanıt verememeniz anlamına gelir.

Gerçek zamanlı verilerle anormallikleri, trendleri ve aykırı değerleri saniyeler içinde tespit etmek için Altair RapidMiner'ı kullanın ve zengin, güçlü gösterge tabloları kullanarak sonuçları kuruluş genelinde paylaşın. Altair'in akış işleme ve veri görselleştirme çözümleri, büyük miktarlarda hızla değişen telemetri, sensör ve ticaret verilerine dayalı olarak hızlı ve tam bilgili kararlar alması gereken kişiler için üretilmiştir. Detaylı bilgi

SAS Dil Ortamınızı Modernleştirin

SAS dilini kullanarak IP geliştirmek için uzun yıllar yatırım yapmış olan kuruluşlar artık bir seçeneğe sahiptir. Altair, herhangi bir üçüncü taraf ürüne ihtiyaç duymadan mevcut SAS dili programlarınızı korumak ve çalıştırmak için çözümlere sahiptir. İş için en iyi programlama dillerini kullanarak veri merkezli uygulamalar yazın, tek bir program içinde farklı dillerden (Python, R, SQL) sözdizimini birleştirin. Bulut, şirket içi veya hibrit altyapıyı seçin. Detaylı bilgi

Akıllı Ürün Ekosistemleri Oluşturun

Nesnelerin İnterneti (IoT), kuruluşların gerçekten daha fazla veri odaklı hale gelmesini ve verilere bağlı iş süreçlerini otomatikleştirmesini sağlamıştır. Veri bilimi araçlarıyla bir araya getirilen IoT cihazları, analitik ekiplerinin ve paydaşların verimliliği artırmasına, veri analitiği içgörüleri sunmasına ve karar alma süreçlerini iyileştirmesine yardımcı olur.Detaylı bilgi


Altair AI Studio
Altair® AI Studio

Altair AI Studio (eski adı RapidMiner Studio), veri hazırlama, model oluşturma ve model işlemleri süreçlerini tamamen otomatikleştiren ve geliştiren kapsamlı ve kurumsal kullanıma hazır bir veri bilimi platformudur.

Altair AI Hub
Altair® AI Hub

Altair AI Hub (eski adı RapidMiner AI Hub), bulutta ve diğer ortamlarda yapay zeka ve makine öğrenimi modellerinin düzenlenmesi, yönetimi ve dağıtımını destekler.

Altair AI Cloud
Altair® AI Cloud

Altair AI Cloud (eski adı RapidMiner Cloud) kurumsal ölçekte sofistike yapay zeka ve makine öğrenimi modellerinin bulut tabanlı geliştirilmesini ve dağıtımı

Altair IoT Studio
Altair® IoT Studio

Altair IoT Studio (eski adı Altair SmartWorks), akıllı ürünlerinize bağlanan ölçeklenebilir, güvenli, müşteri web ve mobil uygulamalarını hızlı bir şekilde oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Altair Monarch
Altair® Monarch®

Monarch, PDF'ler ve yarı yapılandırılmış metin dosyaları da dahil olmak üzere her türlü veriye erişmenin, temizlemenin, hazırlamanın ve harmanlamanın en kolay yolunu sunan masaüstü tabanlı, self-servis veri hazırlama aracıdır.

Altair SLC
Altair SLC

Altair SLC, SAS dili sözdiziminde yazılmış programları çeviri yapmadan ve üçüncü taraf ürünleri lisanslamaya gerek kalmadan çalıştırır.

Altair Panopticon
Altair® Panopticon

Panopticon, iş insanlarının, analistlerin ve mühendislerin, sürükle ve bırak arayüzü ile sofistike veri görselleştirme ve akış işleme uygulamaları oluşturmasına, değiştirmesine ve dağıtmasına olanak tanır.