Altair Endüstriyel Tasarım Çözümleri

Altair Render yazılımı

3D Render ve Animasyon

Altair’in fiziksel tabanlı render oluşturma aracı Thea Render, , Altair Inspire Studio, ve Altair Render, , yazılımlarının hem acemi hem de uzman kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yüksek kalitede render görüntüler ve animasyonlar oluşturmalarına imkan sağlar. Üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için, mimari ve endüstriyel tasarımdaki en popüler tasarım araçlarından bazıları için bir eklenti olarak da mevcuttur.

altair 3D endüstriyel tasarım yazılımı

3D Ürün Tasarımı

Altair Inspire Studio, tasarımları her zamankinden daha hızlı oluşturmak, değerlendirmek ve görselleştirmek için yaratıcı tasarımcılar, mimarlar ve dijital sanatçılar için yeni bir çözümdür. Güçlü tasarım ağacı geçmişi aracı ile sezgisel kullanıcı arayüzü, hızlı bir şekilde herhangi bir yeniden işlem yapmadan tasarımda değişiklik yapmaya imkan tanır. Kullanıcılar, en zorlu tasarımları bile zahmetsizce oluşturmak ve keşfetmek için farklı modelleme tekniklerini birleştirebilir. Fiziksel olarak doğru ışıklandırmayla çarpıcı görüntüler ve karmaşık animasyonlar gerçek zamanlı olarak oluşturulabilir.

altair inspire üretken tasarım yazılımı

Üretken Tasarım

Endüstrinin geri kalanı hala topoloji optimizasyonunu araştırma projelerinde keşfederken, son yirmi yıldır Altair OptiStruct, her gün gördüğünüz ve kullandığınız yenilikçi, hafif ve yapısal olarak verimli ürün tasarımlarını yönlendirmiştir.
Altair Inspire , topoloji optimizasyonunu herkesin kolayca gerçekleştirmesine imkan sağlayan ilk araçtır ve her tasarımcı ve mimarın orijinal, yenilikçi, üretilebilir ve yapısal olarak verimli konseptleri hızlı ve kolay bir şekilde elde etmelerini sağlamaktadır.