bloglinkedinfacebooklinkedinyoutube
     

 

 

 

 

Altair HyperView

 

Analiz sonuçlarının görüntülenmesi ve raporlanması

 

 

Altair HyperView sonlu eleman analizleri (FEA), multi-body sistem simulasyonları, hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD), video ve mühendislik verileri gibi uygulamalar için kullanılabilen bir post-processing ve görüntüleme yazılımıdır.
Altair HyperView , gelişmiş animasyon ve XY plot özelliğini tek bir ortamda birleştirerek sonuçların görüntülenmesi, incelenmesi ve raporlanması işlemlerini kolaylaştırmıştır. HyperView 3 boyutlu animasyon sonuçlarını kendine has H3D formatinda kaydederek , sonuçların ücretsiz Altair HyperView Player yazılımıyla görüntülenmesine imkan tanımaktadır.

 

 
HyperView yazılımının son derece gelişmiş , büyük boyuttaki dosyaları hızlı bir şekilde açma ve kolay bir şekilde çalıştırma özelliği sayesinde sonuçların incelenme ve raporlanma süresi dramatik bir şekilde düşmektedir.

 

- HyperView oturumlarını doğrudan HTML veya PowerPoint formatında , resim, yazı, video ve H3D   dosyalarını içerek şekilde raporlayabilirsiniz.

- HyperView kullanıcılara birden fazla dosyayı aynı pencerede açarak farklı parametrelerle   çözdürülmüş modellerin sonuçlarını üst üste koyarak korelasyon ve karşılaştırma yapma imkanı   sunmaktadır.

- Kullanıcılar kesit alma, parçaları birbirlerinden ayırma (exploded) gibi gelişmiş özellikleri   kullanarak kendi model görünümlerini oluşturabilirler.

 

 

Altair HyperView genel görünümü
Altair HyperView Özellikler- HyperView'in sekronize kapasitesi sayesinde kullanıcılar analiz sonuçlarını derinlemesine   inceleyebilirler. Bu özellik kullanıcıların sonlu eleman analiz sonuçlarını, mekanik sistem   simülasyonlarını, test veya simülasyon sonuçlarından elde edilmiş eğrileri ve video datalarını   sekronize bir şekilde çalıştırmalarına imkan tanımaktadır.

- Tamamen özelleştirebilinir kullanıcı arabirimi ve araçları sayesinde kullanıcının ihtiyaçları   doğrultusunda düzenleme imkanı

- Kullanıcılar plot penceresi içerisinde matematiksel eğri fonksiyonları tanımlayabilir, veri analizleri   ve eğri istatistikleri gerçekleştirebilirler.

HyperView birçok çözücünün sonuç dosya formatlarını desteklemektedir.Kullanıcılar değişik disiplinler ve firmalara ait çözüm dosyalarını HyperView içerisinde açarak hızlı ve kolay bir şekilde sonuçları inceleyerek, raporlarını hazırlayabilirler. HyperView'in ASCII formatı sayesinde "in-house" kodların sonuç dosyalarını açabilmek mümkündür.Altair HyperView çözüm tipleri


 

 

HyperView eğitim videolarını izlemek için tıklayınız
HyperView web seminerlerini izlemek için tıklayınız
HyperView ipuçları web semineri için tıklayınız

 


Desteklenen çözücüler:

Altair RADIOSS
Altair OptiStruct
DADS
SIMPACK
ABAQUS
MOLDFLOW
LS-DYNA
MARC
NASTRAN
NIKE3D
ANSYS
LLNL DYNA
PAMCRASH
MADYMO
ADAMS
Others

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

 

Broşür

 

Sektörler

 

Çözümler

 

Web Semineri

Daha önce gerçekleştirilen

web seminerleri

 

 

 

Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslar | Kariyer | İletişim

ST Mühendislik | info@s-t.com.tr | T:(224) 280 84 46