ÜCRETSİZ | Altair® Öğrenci Versiyonu


Altair simülasyon yazılımlarının öğrenci versiyonun, mühendislik bölümü öğrencileri (makine, uçak, otomotiv, mekatronik, elektronik vb.) için sağladığı bazı önemli katkılar:

Mühendislik Becerilerini Geliştirme: Altair yazılımları, öğrencilere mühendislik becerilerini geliştirme ve pratik deneyim kazanma fırsatı sunar. Bu yazılımlar, öğrencilere karmaşık mühendislik problemlerini çözme ve simülasyonlar yapma yeteneği kazandırır.

Gerçek Dünya Uygulamaları: Altair yazılımları, öğrencilere gerçek dünya mühendislik uygulamalarını anlama ve analiz etme şansı verir. Öğrenciler, endüstriyel projelerde kullanılan aynı yazılımları kullanarak teorik bilgilerini pratikte uygulama fırsatı bulabilirler.

Proje ve Tez Çalışmaları: Öğrenciler, Altair yazılımlarını proje veya tez çalışmalarında kullanarak orijinal araştırmalar yapabilirler. Bu, öğrencilere kendi alanlarında katkıda bulunma ve gelecekteki kariyerlerine yönelik değerli deneyimler kazanma imkanı sağlar.

Kariyer Fırsatları: Altair yazılımları, öğrencilerin gelecekteki kariyerlerine hazırlanmalarına yardımcı olur. Çünkü birçok farklı endüstrideki firmalar, ürün geliştirme ve ar-ge çalışmaları için Altair yazılımlarını kullanmakatalar ve bu tür becerilere sahip profesyonellere ihtiyaç duymaktalar.

ÜCRETSİZ Altair® Öğrenci Versiyonu tüm yazılımları ( HyperMesh®, OptiStruct®, Radioss®, Inspire, MotionSolve®, AcuSolve®, EDEM™, vb.), içermektedir. İnternet tabanlı ücretsiz eğitimler, e-kitaplar ve sorularınızın yanıtlarınızı bulabileceğiniz Altair Community sayesinde tüm çalışmalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ İNDİRİN

Tüm Kaynaklara aşağıdaki dokümana gömülü bağlantılardan erişebilirsiniz.Öğrenciler için ücretsiz Altair Öğrenci Versiyonunu nasıl talep edeceğinizi, yazılımları nasıl kuracağınızı ve güncelleyeceğinizi, destek için Altair topluluğuyla nasıl iletişime geçeceğinizi vb. öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyin