Altair UNIT Lisans Sistemi

Altair simülasyon ve veri analitiği & AI çözümleri, UNIT olarak adlandırılan patentli bir lisans sistemiyle çalışmaktadır. Bu sistem kullanıcıların ar-ge ve ürün geliştirme çalışmalarında ihtiyaç duyacakları tüm yazılımlara düşük maliyetle erişmelerine imkan sağlamaktadır.

Altair UNIT sisteminde tek bir yazılım için lisans almak yerine, o yazılımı çalıştırmak için gereken minimum UNIT sayısına sahip lisans alırsınız.

Altair Simülasyon lisans içeriği

Sahip olunan UNIT sayısı, kullanıcıya aynı veya daha düşük UNIT sayısıyla çalıştırılabilen diğer Altair yazılımlarını ücretsiz kullanma imkanı sağlar.

Altair UNIT lisans çalışma mantığı ;

- Kurumlar paylaşılabilen UNIT'lerden oluşan bir havuz lisansını kiralar veya satın alır.
- Kullanıcılar, herhangi bir konumda yazılımı açmak için havuzdan UNIT çekerler.
- UNIT'ler yazılımlar kapandıktan sonra havuza geri dönerler ve tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir hale gelirler.
- Patentli lisans sistemi ek maliyet oluşturmadan yapısal (statik, dinamik, yorulma, akustik, çarpışma, düşürme, patlama vb.), akış & termal, mekanik sistem dinamiği , elektromanyetik, optimizasyon, üretim yöntemleri vb. onlarca Altair çözümünü kullanmanıza imkan sağlar.
- Birden fazla yazılım kullanırken gerekli UNIT sayısı dikey olarak artmaz. Örneğin aynı bilgisayarda aynı UNIT sayısı ile birden fazla CAE modelleme ve sonuç inceleme yazılımını açabilirsiniz. Bu yazılımlar açıkken çözüm yapmak istediğinizde sadece eksik olan UNIT sayısı havuzdan çekilecektir. Bu şekilde uygun maliyetle tüm analiz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketler, 150'den fazla Altair ve iş ortağı (Partner Programı - APA ) yazılımları da dahil olmak üzere tüm yazılımlara anında tam erişime sahiptir ve bu uygulamaları isteğe bağlı olarak yerel olarak, bulutta veya hibrit kurulumda çalıştırabilir.

Ayrıntılı bilgi veya teklif almak için iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır