Altair UNIT Lisans Sistemi

Altair, 20 yıldan daha uzun bir süre önce mühendislerin ve firmaların öncü Altair simülasyon yazılımlarına çığır açan değer tabanlı bir lisanslama sistemi olan HyperWorks UNIT'le erişimlerinde devrim yaratmıştı. 2018 yılında ise solidThinking UNIT piyasaya sunulmuştu.

Benzersiz iş modelini daha da geliştirmek için, her Altair ürününe erişim ve her ölçekte çözme gücü sağlayan yeni ve birleşik Altair UNIT lisans sistemi kullanıcılara sunulmaktadır. Bu yeni model, çeşitli içeriklere sahip paketlere gelişmiş bir kapsayıcılık sunar ve müşterilere yazılımları her yerde çalıştırma esnekliği sağlar. Benzersiz bir değere sahip çeşitli yazılımlar arasından seçim yapma özgürlüğü aracılığıyla yazılım maliyetlerinizi minimum seviyede tutabilirsiniz.

Altair UNIT lisans sistemi

Altair UNIT lisans çalışma mantığı ;

- Kurumlar paylaşılabilen UNIT'lerden oluşan bir havuz lisansını kiralar veya satın alır.
- Kullanıcılar, herhangi bir konumda yazılımı açmak için havuzdan UNIT çekerler.
- UNIT'ler yazılımlar kapandıktan sonra havuza geri dönerler ve tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir hale gelirler.
- Patentli lisans sistemi ek maliyet oluşturmadan yapısal (statik, dinamik, yorulma, akustik, çarpışma, düşürme, patlama vb.), akış & termal, mekanik sistem dinamiği , elektromanyetik, optimizasyon, üretim yöntemleri vb. onlarca Altair çözümünü kullanmanıza imkan sağlar.
- Örneğin, aynı bilgisayarda CAE modelleme ve sonuç görütüleme yazılımları kullanılıyorken, arka planda çözüm gerçekleştirmek istendiğinde, havuzdan çekilen UNIT sayısı üzerine sadece çözücü için gereken fark kadar UNIT havuzdan çekilir. Gerekli UNIT sayısı dikey olarak artmaz, bu şekilde uygun maliyetle tüm analiz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketler, 150'den fazla Altair ve iş ortağı (Partner Programı) yazılımları da dahil olmak üzere tüm yazılımlara anında tam erişime sahiptir ve bu uygulamaları isteğe bağlı olarak yerel olarak, bulutta veya hibrit kurulumda çalıştırabilir.

Ayrıntılı bilgi veya teklif almak için iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır